O firmie

ITALIA REKORD MEBLE   jest bezpośrednim importerem MEBLI WŁOSKICH.


Firma została założona w 2000 r . Od  tego czasu sukcesywnie rozwija się w kierunku wprowadzania na polski rynek wzornictwa meblowego rodem z Włoch. 

18-letnia historia Rekord Meble, jej nieprzerwana obecność na rynku dają klientom gwarancję jakości i stabilności.

 

Polecamy Państwu szeroką gamę produktów, których wzornictwo i nowoczesny design połączone z doskonałą jakością sprawiają, że są to produkty wyjątkowe.

 

Wśród wyposażenia wnętrz to właśnie włoskie meble stanowią synonim luksusu i dobrego smaku. Piękny projekt i wykonanie z eleganckich materiałów to ich główne zalety, które zdobyły zwolenników na całym świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo  meble do sypialni , jadalni, salonu , biura czy też kuchni, które wprowadzą do Państwa wnętrz wyjątkową atmosferę.

 

Prezentowane ekskluzywne meble włoskie dostępne są w różnorodnej stylistyce, zarówno nowoczesnej, jak i nieco bardziej klasycznej. Łączy je jednak wspólna cecha – piękny design oraz perfekcyjne wykonanie.

 

Meble to "dusza" każdego wnętrza. Stanowią nie tylko nieodzowny element wyposażenia domu, ale także nadają charakter, tworzą niepowtarzalna atmosferę, urzekają funkcjonalnością i komfortem wypoczynku. Idealnie towarzyszą Tobie i Twojej rodzinie w kreowaniu wymarzonej przestrzeni, w której chciałbyś… "zatrzymać swój czas".

 

Proponowane przez nas zestawy, zarówno do salonu , sypialni, jak i innych pomieszczeń, będą niezwykłą wizytówką Państwa domu.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Rekord Meble współpracuje między innymi z: